wydarzenia
MyPhpAdm CMS
Pozycjonowanie
strony internetowe
Systemy E-commerce
TST Shop, sklep na każdą kieszeń
Administracja sklepami internetowymi
e-rejestracja
Systemy CRM
UTW Pomocnik
Prezentacje cd-dvd
Wirtualny Spacer

indywidualne rozwiązania informatyczne

strony internetowe, systemy cms/crm, grafika i reklama

strona główna / oferta / Sklepy internetowe / TST Shop, sklep na każdą kieszeń /

    TST SHOP Sklep internetowy dla każdego
                                     pudełkowa wersja na każdą kieszeń

       W naszej ofercie posiadamy gotowe pudełkowe rozwiązania sklepów internetowych, których zadaniem jest sprostać wymaganiom klientów zarówno takich, którzy dopiero zaczynają własną przygodę z biznesem i sprzedażą internetowa, jak również klientów, którzy oczekują od sklepu bardziej zaawansowanych opcji sprzedaży internetowej. 

       System e-commerce TST SHOP jest aplikacją budowaną na podstawie autorskich rozwiązań informatycznych rozwijanych od 2003 roku. TST SHOP dostępny jest w trzech wersjach, w zależności od potrzeb oraz wymagań klienta.


Aktualnie dostępne  wersje sklepów:

.tstsmall
Podstawowy pakiet .tstsmall przeznaczony jest dla firm niewymagających rozbudowanego systemu sklepu internetowego. Przy pomocy .tstsmall klient ma możliwość zarządzania swoim sklepem z poziomu łatwego w obsłudze systemu CMS.

.tststandard
System e-commerce .tststandard jest pakietem umożliwiającym rozwijanie i wspomaganie działania sprzedaży przez internet. System CMS zbudowany na licencji MyPhpAdm 4.5 umożliwia szerokie zarządzanie produktami oraz dodatkowo możliwości internetowej płatności.

.tstpro
Najbardziej rozbudowany system e-commerce .tstpro, który umożliwia w pełni profesjonalne zarządzanie sklepem internetowym. Dzięki komponentom zbudowanym na licencji MyPhpAdm 4.5 właściciel sklepu jak i klient korzystają na udogodnieniach związanych z zakupami internetowymi. Tstpro posiada wiele rozwiązań ułatwiających i wspomagających prowadzenie oraz zarządzanie sklepem internetowym, zarówno podczas sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. 


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertę sklepów internetowych TST SHOP

grt studio   Web Design Jaśniewski Jakub, Makowski Tomasz, Strony Internetowe, Systemy CMS - CMR, Aplikacje IT, Hosting, Fotografia - Zielona Góra