wybrane realizacje

indywidualne rozwiązania informatyczne

strony internetowe, systemy cms/crm, grafika i reklama

strona główna / praca /

SZUKASZ PRACY ? MY SZUKAMY PRACOWNIKÓW !
poszukujemy pracowników na stanowiska: grafik komputerowy, opiekun ds. sprzedaży


Opiekun ds. sprzedaży:


Zakres obowiązków:

1. Nawiązywanie nowych kontaktów z klientami w celu oferowania usług naszej firmy (głównie telemarketing)
2. Wyszukiwanie przetargów
3. Obsługa Sklepów Internetowych z poziomu systemu CMS głównie przy obsłudze realizacji zleceń

Wymagania:
1. minimum średnie wykształcenie
2. mile widzine półroczne doświadczenie związane z telemarketingiem
3. praca na miejscu w siedzibie firmy


 

Grafik Komputerowy:

wymagania:
doświadczenie potwierdzone własnym portfolio, bardzo dobra znajomość programów PhotoShop, Flash. Dobra znajomość Corel Draw.


Zgłoszenia wraz z CV, listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres
grt@grt.com.pl
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji, zgodnie z Art.6 ust.1 Lit. A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GRT Studio s.c. Nowy Kisielin, Antoniego Wysockiego 4, Zielona Góra. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody na udział w nim. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych z naszej bazy kandydatów do pracy. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko nie dłużej niż przez 3 m-ce lub do wycofania przez Panią/Pana zgody. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państw Trzecich.

grt studio   Web Design Jaśniewski Jakub, Makowski Tomasz, Strony Internetowe, Systemy CMS - CMR, Aplikacje IT, Hosting, Fotografia - Zielona Góra