wydarzenia
MyPhpAdm CMS
Pozycjonowanie
strony internetowe
Systemy E-commerce
TST Shop, sklep na każdą kieszeń
Administracja sklepami internetowymi
e-rejestracja
Systemy CRM
UTW Pomocnik
Prezentacje cd-dvd
Wirtualny Spacer

indywidualne rozwiązania informatyczne

strony internetowe, systemy cms/crm, grafika i reklama

strona główna / oferta / Fotografia reklamowa /

Fotografia towarzyszy nam przez całe życie, inspiruje, poprawia nastrój. Widoczna na plakatach reklamowych, bilbordach, w gazetach, jak również w Internecie, oddziałuje na nasze zmysły - jest nierozłącznym elementem reklamy, czy prezentacji.

Oferując profesjonalne usługi fotograficzne łączmy pasję z potrzebą inspirowania na rzecz oryginalnego i estetycznego projektu.

Usługa fotografii głównie skierowana jest do użytkowników Internetu, w którym to elementy fotograficzne jako jedne z najważniejszych kreują charakter i wzbogacają treść witryny internetowej. Poza dobrym pomysłem, zawodowym materiałem równie ważna jest profesjonalna obróbka i manipulacja dająca końcowy efekt spełniający wymagania Klienta.

Wykonujemy na potrzeby reklamy Fotografie Reklamowe - nasze doświadczenie zapewnia Państwu pełną i kompleksową usługę oraz profesjonalne zaplecze techniczne.

Fotografia reklamowa to nie tylko fotografia wnętrz,  pomieszczeń i przedmiotów. Dlatego dużą część naszych prac poświęconych zastała fotografii portretowej, krajobrazowej, reportażowej. Tylko takie wszechstronne zainteresowanie oraz, co najważniejsze posiadanie odpowiedniego zaplecza i warsztatu pozwala na stworzenie profesjonalnych obrazów.

Pełne portfolio wykonanych i posiadanych zdjęć naszego zaplecza znajdą Państwo na stronie: http://jjasniewski.grt.pl

grt studio   Web Design Jaśniewski Jakub, Makowski Tomasz, Strony Internetowe, Systemy CMS - CMR, Aplikacje IT, Hosting, Fotografia - Zielona Góra