wydarzenia
MyPhpAdm CMS
Pozycjonowanie
strony internetowe
Systemy E-commerce
TST Shop, sklep na każdą kieszeń
Administracja sklepami internetowymi
e-rejestracja
Systemy CRM
UTW Pomocnik
Prezentacje cd-dvd
Wirtualny Spacer

indywidualne rozwiązania informatyczne

strony internetowe, systemy cms/crm, grafika i reklama

strona główna / oferta / Serwisy internetowe / MyPhpAdm CMS /

Systemy Zarządzania treścią w skrócie CMS są aplikacjami korzystającymi z najnowszych osiągnięć technologicznych – informatycznych umożliwiając w czasie rzeczywistym edytowanie i zarządzanie zawartością serwisu internetowego. Kierowany nie tylko do zarządzania sklepami internetowymi oraz wielkim portalami, ale przedewszystkim do zarządzania każdą jedną stroną internetową.

Aktualnie CMS jest podstawowym narzędziem wchodzącym w skład witryny internetowej, udostępniany przeważnie jako dodatkowa aplikacja. Panel Administracyjny, umożliwia pełną kontrolę w zarządzaniu treścią strony www a w swej idei jest maksymalnie prostym narzędziem o  wielkich możliwościach. Kierowany jest do każdego, nawet początkującego użytkownika komputera i internetu.

System zarządzania treścią to nierozłączny element serwisu internetowego zalecany i wdrażany obecnie przy każdym projekcie strony internetowej.Co sprawia że jest tak popularny ?


Przede wszystkim umożliwia aktualizację strony we własnym zakresie co znacznie ogranicza wydatki ponoszone w trakcie prowadzenia serwisu internetowego, zmniejsza kaszty modernizacji lub wymiany szaty graficznej dzięki technologi oddzielającej treść od struktury programistycznej serwisu.
 

System Zarządzania Treścią CMS MyPhpADM 4.5

Jako licząca się na rynku Firma posiadamy własny autorski system CMS o nazwie MyPhpADM. MyPhpADM jest zaawansowanym technologicznie systemem zarządzania treścią, zbudowany w oparciu o skryptowy język programowania PHP, relacyjną bazę danych MySQL oraz JavaScrip. Umożliwia pełną i dynamiczną obsługę serwisu Internetowego.

System CMS zbudowany w strukturze modularnej umożliwia całkowite oddzielenie tekstu /zawartości serwisu/ od części programistycznej, co w rezultacie umożliwia zarządzanie wieloma szablonami graficznymi oraz modułami serwisu, jak i samego systemu CMS. W konsekwencji oznacza to prostszą, a w przełożeniu dla Klienta tańszą modernizację strony oraz wymianę szaty graficznej.

Pierwsze prace nad systemem CMS MyPhpADM rozpoczęły się w styczniu 2003 rok. Od tamtego czasu system był cały czas rozwijany, modernizowany oraz ulepszany.

Dziś dostępny w wersji 4.5 łączy w sobie prostotę obsługi wraz z wielkimi możliwościami edycji i zarządzania treścią. System w standardzie umożliwia zarządzanie użytkownikami z możliwością nadawania im osobnych uprawnień, zarządzanie szablonami graficznymi oraz edycję treści zawartej na stronie względem dostępnych modułów. Każdy moduł systemu jest indywidualny i to on określa przynależność podstrony. Obecnie istnieje 12 modułów tematycznych określających stronę, między innymi jako tekstową, galerię zdjęć, forum, kartki, księgę gości, itp. Za sprawą modułu "webmap" istnieje możliwość dynamicznej rozbudowy serwisu internetowego w oparciu o dostępne szablony graficzne, jak również moduły tematyczne. Duży nacisk i nakład prac poświęcony został bezpieczeństwu systemu. Algorytmy przechowujące hasła oraz odpowiedzialne za logowanie i uwierzytelnianie zostały oparte o najnowsze osiągnięcia informatyczne w zakresie kryptografii tak, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo danych.

Testowy system zarządzania treścią naszej firmy dostępny jest pod adresem: http://myphpadm.pl


grt studio   Web Design Jaśniewski Jakub, Makowski Tomasz, Strony Internetowe, Systemy CMS - CMR, Aplikacje IT, Hosting, Fotografia - Zielona Góra