wydarzenia
MyPhpAdm CMS
Pozycjonowanie
strony internetowe
Systemy E-commerce
TST Shop, sklep na każdą kieszeń
Administracja sklepami internetowymi
e-rejestracja
Systemy CRM
UTW Pomocnik
Prezentacje cd-dvd
Wirtualny Spacer

indywidualne rozwiązania informatyczne

strony internetowe, systemy cms/crm, grafika i reklama

strona główna / oferta / Serwisy internetowe / Pozycjonowanie /

SEO (ang. Search Engine Optimization, Web Positioning) to działania zmierzające do wypromowania danego serwisu internetowego na jak najwyższą pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych wyrażeń kluczowych. Na efektywne pozycjonowanie strony składa się wiele czynników. Najważniejszymi z nich jest odpowiednie przygotowanie strony internetowej tak, aby była ona przyjazna dla wyszukiwarek internetowych oraz, aby na pozycjonowaną stronę kierowały one linki ze stron posiadających wysoki wskaźnik PR (Page Rank). Strategiczną rolą jest jednak dobranie odpowiednich słów kluczowych oraz analiza najczęściej wpisywanych słów i fraz kluczowych. 

Pozycjonowanie - czas i realizacja

Pierwszym etapem jest analiza wybranych słów kluczowych pod kontem konkurencyjności i ilości zapytań wpisywanych przez użytkowników w najpowszechniejszych wyszukiwarkach internetowych. Na podstawie uzyskanych informacji doradzamy jakich najlepiej użyć słów kluczowych, aby jak najefektywniej wypozycjonować serwis internetowy. Kolejnym krokiem jest optymalizacja strony pod wcześniej ustalone słowa kluczowe.

Okres pozycjonowania trwa od 3 do 6 miesięcy. Czas ten jest uwarunkowany od konkurencyjności danego słowa kluczowego, czy frazy oraz od okresu funkcjonowania domeny w Internecie.  


grt studio   Web Design Jaśniewski Jakub, Makowski Tomasz, Strony Internetowe, Systemy CMS - CMR, Aplikacje IT, Hosting, Fotografia - Zielona Góra