wydarzenia
MyPhpAdm CMS
Pozycjonowanie
strony internetowe
Systemy E-commerce
TST Shop, sklep na każdą kieszeń
Administracja sklepami internetowymi
e-rejestracja
Systemy CRM
UTW Pomocnik
Prezentacje cd-dvd
Wirtualny Spacer

indywidualne rozwiązania informatyczne

strony internetowe, systemy cms/crm, grafika i reklama

strona główna / oferta / Serwisy internetowe / strony internetowe /

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna cechować się prostą i intuicyjną nawigacją. Oprawa graficzna strony internetowej stanowi wizerunek firmy, czy instytucji powinna więc być dopracowana perfekcyjnie w każdym detalu.

Starając się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów do każdej projektowanej strony internetowej podchodzimy indywidualnie. Podczas tworzenia serwisu internetowego wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie internetowe. Bazując na długoletnim doświadczeniu, służymy radą i pomocą, a nasza otwartość na wszelkie sugestie i propozycje sprawia, że wspólnie współtworzymy przyszłą witrynę internetową. Ponadto zawsze staramy się być o jeden krok przed naszą konkurencją, dlatego ciągle udoskonalamy nasze autorskie narzędzia.

Każdy budowany przez nas serwis internetowy oparty jest o nasz autorski system zarządzania treścią CMS, który jest dopasowywany indywidualnie do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Rozwiązania zawarte w systemie CMS umożliwiają samodzielne zarządzanie zawartością strony internetowej w zależności od własnych potrzeb i możliwości finansowych.


Strony internetowe - zarządzanie i administracja

Administrujemy i na bieżąco aktualizujemy strony internetowe w zależności od Państwa potrzeb i wymogów. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam sprawną i szybką administrację kont pocztowych, serwerów a przede wszystkim witryn internetowych. Pełna administracja serwisów odbywa się przez systemy CMS, które umożliwiają łatwą i prostą edycję treści znajdujących się na stronie.

grt studio   Web Design Jaśniewski Jakub, Makowski Tomasz, Strony Internetowe, Systemy CMS - CMR, Aplikacje IT, Hosting, Fotografia - Zielona Góra