wydarzenia
MyPhpAdm CMS
Pozycjonowanie
strony internetowe
Systemy E-commerce
TST Shop, sklep na każdą kieszeń
Administracja sklepami internetowymi
e-rejestracja
Systemy CRM
UTW Pomocnik
Prezentacje cd-dvd
Wirtualny Spacer

indywidualne rozwiązania informatyczne

strony internetowe, systemy cms/crm, grafika i reklama

strona główna / oferta / Multimedia / Wirtualny Spacer /

Dzięki wykorzystaniu zdjęć panoramicznych oraz nowoczesnych technologii możemy zaoferować Państwu nową formę prezentacji miejsc wartych pokazania. Wirtualna podróż stanie się niewątpliwie wielką atrakcją, jak i doskonałą reklamą, wmontowany w designe strony internetowej, umożliwi wirtualną podróż. Zastosowanie technik animacji umożliwia obrót o 360o  w prawą jak i w lewą stronę prezentowanego pomieszczenia, krajobrazu, czy budynku z przejściami pomiędzy kolejnymi pomieszczeniami. Dodatkowo możliwe jest dołączenie opisów prezentowanych miejsc zarówno w formie opisów tekstowych ,jak i opisów czytanych podczas prezentacji przez lektora.

Wirtualny spacer jest to doskonała forma prezentacji hoteli, salonów sprzedaży, miast, zabytkowych miejsc, przepięknych krajobrazów i szlaków turystycznych. Aby to wszystko pokazać nie trzeba już ograniczać się do suchych opisów tekstowych i prezentowania dużej ilości zdjęć. Podróżnik sam decyduje co chce zobaczyć, w którą stronę pójdzie i jaki zakamarek zajrzy.   

Technologia, w której wykonany jest wirtualny spacer nie wymaga od użytkownika instalowania żadnych dodatkowych wtyczek, czy też programów. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa z możliwością uruchamiania plików flash. Aby zwiększyć atrakcyjność oferowanej przez naszą firmę usługi przygotowaliśmy możliwość uruchomienia wirtualnego spaceru, jako aplikacji uruchomieniowej w środowisku Windows z rozszerzeniem  pliku „exe”.

grt studio   Web Design Jaśniewski Jakub, Makowski Tomasz, Strony Internetowe, Systemy CMS - CMR, Aplikacje IT, Hosting, Fotografia - Zielona Góra